W czwartek, 23 maja, uczniowie klas młodszych z opiekunami udali się do sąsiadującego ze szkołą przedszkola na przedstawienie pt. „Kopciuszek”. Przedstawienie przygotowała najstarsza grupa przedszkolaków. Wszystkim dzieciom i opiekunom występ bardzo się podobał.
Na koniec zostaliśmy poczęstowani słodkim upominkiem! Dziękujemy!
W ramach tygodnia „Bezpieczne Wakacje” naszą szkołę odwiedził policjant, który przeprowadził z uczniami pogadankę na temat zasad bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.
🚔👮♂️ W ramach tygodnia „Bezpieczne Wakacje” naszą szkołę odwiedził policjant,…