Dziś zamknęliśmy kolejny rozdział pełen nauki, wyzwań, sukcesów i pięknych wspomnień. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz pracownikom szkoły za wspólnie spędzony rok.
Szczególne słowa kierujemy do naszych Absolwentów – klasy VIII.
Życzymy Wam odwagi w realizacji marzeń, wytrwałości w dążeniu do celów oraz wielu sukcesów na nowej drodze edukacyjnej. Niech wspomnienia ze szkolnych lat pozostaną z Wami na zawsze.
Gratulujemy wszystkim uczniom osiągnięć i życzymy bezpiecznych, słonecznych oraz pełnych radości wakacji! ![]()
![]()
Do zobaczenia we wrześniu! ![]()




























