Dnia 8 lutego 2018r. zgodnie z umową najlepsi uczniowie naszej szkoły, pod opieką p.Izabeli Konwisarz oraz p. Beaty Mohr, udali się do kina ,,Helios”. Byli to zwycięzcy konkursu ogłoszonego przez Samorząd Uczniowski pod hasłem ,, Uczeń semestru”.
Film ” Cudowny chłopak” zachwycił wszystkich. Skłonił do refleksji nad innością, samotnością i brakiem tolerancji.
W ramach tygodnia „Bezpieczne Wakacje” naszą szkołę odwiedził policjant, który przeprowadził z uczniami pogadankę na temat zasad bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.
🚔👮♂️ W ramach tygodnia „Bezpieczne Wakacje” naszą szkołę odwiedził policjant,…