W naszym kalendarzu jest wiele ciekawych, oryginalnych a nawet smakowitych świąt. Jednym z nich jest DZIEŃ CZEKOLADY, który obchodzimy 12 kwietnia. Dzieci z klas młodszych świętowały ten dzień 27 kwietnia . Było bardzo wesoło, czekoladowo i tanecznie. Odbyły się smakowite konkursy, a na koniec każda klasa dostała czekoladowe smakołyki. Organizacją konkursu zajął się samorząd szkolny – p. Kamila, p. Karolina i p. Ola.
W ramach tygodnia „Bezpieczne Wakacje” naszą szkołę odwiedził policjant, który przeprowadził z uczniami pogadankę na temat zasad bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.
🚔👮♂️ W ramach tygodnia „Bezpieczne Wakacje” naszą szkołę odwiedził policjant,…