6 grudnia samorząd szkolny, jako co roku, zorganizował „Loterię mikołajkową”. Każdy los w tej loterii zawsze wygrywa, więc wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.
W ramach tygodnia „Bezpieczne Wakacje” naszą szkołę odwiedził policjant, który przeprowadził z uczniami pogadankę na temat zasad bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.
🚔👮♂️ W ramach tygodnia „Bezpieczne Wakacje” naszą szkołę odwiedził policjant,…