Rozpoczęły się rozgrywki szkolne w badmintonie. Eliminacje ruszyły. Wszystkim zawodnikom na każdym szczeblu życzymy powodzenia. Nad rozgrywkami czuwa nasz niezawodny pan Michał Marciniak
W ramach tygodnia „Bezpieczne Wakacje” naszą szkołę odwiedził policjant, który przeprowadził z uczniami pogadankę na temat zasad bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.
🚔👮♂️ W ramach tygodnia „Bezpieczne Wakacje” naszą szkołę odwiedził policjant,…