24.01.2020r. w naszej szkole odbył się apel podsumowujący I semestr. Uczniowie klas młodszych zostali nagrodzeni za udział w różnych konkursach organizowanych na terenie szkoły i poza nią (m.in. za konkurs plastyczny o Grudziądzu) . Samorząd Szkolny przedstawił też punktację poszczególnych klas w konkursie O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY.
W ramach tygodnia „Bezpieczne Wakacje” naszą szkołę odwiedził policjant, który przeprowadził z uczniami pogadankę na temat zasad bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.
🚔👮♂️ W ramach tygodnia „Bezpieczne Wakacje” naszą szkołę odwiedził policjant,…