W ramach tygodnia „Bezpieczne Wakacje” naszą szkołę odwiedził policjant, który przeprowadził z uczniami pogadankę na temat zasad bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.

🚔👮‍♂️ W ramach tygodnia „Bezpieczne Wakacje” naszą szkołę odwiedził policjant, który przeprowadził z uczniami pogadankę na temat zasad bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.

Podczas spotkania przypomniano, jak bezpiecznie zachowywać się nad wodą, na drodze, podczas wycieczek oraz zabaw na świeżym powietrzu. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w rozmowie, zadawali pytania i dzielili się swoimi doświadczeniami.

Dziękujemy za cenną lekcję i praktyczne wskazówki, które pomogą wszystkim spędzić wakacje bezpiecznie i odpowiedzialnie! ☀️😎

#BezpieczneWakacje #TydzieńBezpieczneWakacje #Bezpieczeństwo #Policja #Profilaktyka #BezpiecznyWypoczynek #Szkoła

Więcej artykułów i postów