14 i 15 lutego bawiliśmy się na zabawach walentynkowych. Zabawy przygotował Samorząd Uczniowski. Wszyscy bawiliśmy się bardzo wesoło. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku i poczty walentynkowej.


+48 56 461 35 98

sekretariat@sp13.grudziadz.pl



Bezpieczne Wakacje – podsumowanie tygodnia W tym tygodniu w naszej…
🚔👮♂️ W ramach tygodnia „Bezpieczne Wakacje” naszą szkołę odwiedził policjant,…