Celem spotkań było wspieranie rozwoju mowy poprzez różnorodne ćwiczenia oraz zabawy, które rozwijały sprawność narządów mowy, wzbogacały słownictwo i doskonaliły poprawną wymowę. Zajęcia przebiegały w radosnej atmosferze, a ich uczestnicy z dużym zaangażowaniem wykonywali wszystkie zadania.
Zajęcia prowadziły pani B. Kamińska oraz Adriana Turek-Prodelec. ![]()
#InnowacjaPedagogiczna#WesołaGimnastykaBuziIJęzyka#Logopedia#RozwójMowy#Przedszkole#Edukacja#NaukaPrzezZabawę#Szkoła#UczymySięRazem#ZajęciaLogopedyczne
















