Śniadanie na trawie ![]()
Dzisiaj spotkaliśmy się na corocznym pikniku „Śniadanie na trawie”.
Wspólnie przygotowywaliśmy pyszne kanapki z warzyw i ziół wyhodowanych
przez uczniów uczestniczących w zajęciach w @Centrum Edukacji
Ekologicznej w Grudziądzu.
Nasze zdrowe menu wzbogacił również Pan @Wojciech Bagiński, tata
jednego z naszych uczniów, który podarował nam świeże i smaczne
warzywa. Serdecznie dziękujemy za wsparcie! ![]()
Było pysznie, świeżo, zdrowo i bardzo radośnie.![]()
![]()
![]()
Wyświetl mniej


















