W ramach innowacji pedagogicznej „Wesoła gimnastyka buzi i języka” przedszkolaki oraz uczniowie klasy 3BZ uczestniczyli w zajęciach logopedycznych

Celem spotkań było wspieranie rozwoju mowy poprzez różnorodne ćwiczenia oraz zabawy, które rozwijały sprawność narządów mowy, wzbogacały słownictwo i doskonaliły poprawną wymowę. Zajęcia przebiegały w radosnej atmosferze, a ich uczestnicy z dużym zaangażowaniem wykonywali wszystkie zadania.

Zajęcia prowadziły pani B. Kamińska oraz Adriana Turek-Prodelec. ❤️

#InnowacjaPedagogiczna#WesołaGimnastykaBuziIJęzyka#Logopedia#RozwójMowy#Przedszkole#Edukacja#NaukaPrzezZabawę#Szkoła#UczymySięRazem#ZajęciaLogopedyczne

Więcej artykułów i postów